Body Shop

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

The Body Shop jest naturalną i etyczną marką kosmetyczną, będącą przykładem firmy przyjaznej środowisku. Szeroka gama produktów The Body Shop obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, twarzy oraz makijażu, a wśród nich także produkty wegetariańskie i wegańskie. W ofercie sklepu można znaleźć kultowe masła, pachnące żele pod prysznic, balsamy do ciała, peelingi, olejki zapachowe etc. oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy, zawierające unikatowe i starannie wyselekcjonowane składniki z całego świata.

Marka jako pierwsza wprowadziła na rynek w całości biodegradowalne opakowania oraz jest zaangażowana w liczne akcje na rzecz ratowania naszej planety. The Body Shop jest pierwszą marką kosmetyczną, która za swoja misję postawiła handel w zgodzie z etyką, tworząc tym samym własny program Commuty Trade. Poprzez swoje ekologiczne produkty, the Body Shop pragnie zwrócić uwagę ludzi na całym świecie na narastający problem łamania praw człowieka i nadmierną eksploatację surowców naturalnych.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

30% TANIEJ przy zakupie dwóch produktów w The Body Shop!

30% taniej przy zakupie dwóch produktów. Oferta ważna w dniach 09.02-22.02.2018, dotyczy wybranych produktów. Promocje nie łączą się.
Odkryj